Sobota, 13 lipca 2024 r. | imieniny: Irwina, Margarety
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borzęcinie Górnym laureatem konkursu Lasów Państwowych "Klasa z drewna" PDF Drukuj Email

FB IMG 1693580672931"Wsłuchaj się w las" - projekt przygotowany w wakacje przez Dyrekcję i Nauczycieli  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym im św. Jana Pawła II został zgłoszony w konkursie ogłoszonym przez Lasy Państwowe - "KLASA Z DREWNA". Nasza szkoła jest jedną że 106 laureatów z Polski. Wkrótce wokół naszej szkoły pojawi się teren rekreacji i nauki, z elementami architektury drewnianej i nowymi nasadzeniami drzew. Obserwujcie nasze poczynania. 

Podziękowania dla Wójta Janusza Kwaśniaka za wsparcie w trakcie realizacji projektu.

Elżbieta Chochlińska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. świętego Jana Pawła II w Borzęcinie Górnym

IMG 20230901 170720

logo LP

Share/Save/Bookmark
 
© 2011 Oficjalny Portal Gminy Borzęcin
designed by Mariusz Zawistowicz, Coded by Rafał Bakalarz

Zgodnie z Art.173 ust.4, pkt.3 informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym portalu, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.
polityka cookies.

Akceptuje cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information