Sobota, 16 października 2021 r. | imieniny: Gawła, Florentyny

Portal regionbrzeski.pl: Dwa kolejne projekty z dotacją
Portal regionbrzeski.pl: Dwa kolejne projekty z dotacją. loga region brzeskiDwa kolejne projekty, które w 2013 roku będzie realizowała gmina Borzęcin, doczekały się wsparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zaplanowano rozbudowę infrastruktury sportowej w Przyborowie oraz zagospodarowanie obiektów w Borzęcinie Dolnym.
- To kolejne dwa zadania, które będziemy realizowali w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

- Tym razem o środki postaraliśmy się za pośrednictwem unijnego programu Lider. Nasza gmina była inicjatorem powstania Lokalnej Grupy działania Kwartet na Przedgórzu. Ostatnio Rada Decyzyjna tego stowarzyszenia podjęła uchwałę o podziale środków. Na pierwszym i drugim miejscu listy rankingowej, która trafi do marszałka, znalazły się wnioski z naszej gminy. To dowód na to, ze potrafimy je przygotować w sposób niemal perfekcyjny – tłumaczy wójt Janusz Kwaśniak.
Dodajmy, że teraz po ocenie, wnioski trafią do Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Jeśli urzędnicy marszałka powiedzą „tak”, co jest w zasadzie formalnością, gmina będzie miała otwarta drogę do podpisania umowy o dotacji.
Share/Save/Bookmark
 
© 2011 Oficjalny Portal Gminy Borzęcin
designed by Mariusz Zawistowicz, Coded by Rafał Bakalarz

Zgodnie z Art.173 ust.4, pkt.3 informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym portalu, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.
polityka cookies.

Akceptuje cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information