Czwartek, 23 maja 2024 r. | imieniny: Iwony, Emilii
Rozkład Jazdy BUS PDF Drukuj Email

Linia: Borzęcin - Brzesko

Odjazdy

Dni robocze

Jagniówka

5.55, 8.00 z, 10.02, 12.10 zm

Borzęcin Dolny

5.57, 7.00, 8.02 z, 10.05, 12.12 zm, 13.05 m, 16.07 zm

Borzęcin Młyn

5.50, 6.00, 7.08, 8.06 z, 10.10, 12.17 zm, 13.09 m, 16.12 zm

Borzęcin Centrum

5.55, 6.05, 7.10, 8.10 z, 9.10 m, 10.13, 11.20 zm, 12.20 zm, 13.12 m, 14.20 zm, 15.10 m, 16.15 zm, 18.00

Przyborów

6.02, 6.12, 7.19, 8.18 z, 9.16 m, 10.20, 11.27 zm, 12.26 zm, 13.19 m, 14.26 zm, 15.16 m, 16.20 zm, 18.08

Zastawie

6.04, 8.20, 11.29 zm, 12.29 zm, 14.29 zm, 16.22 zm

Łęki

6.20, 7.23, 9.21 m, 10.23, 13.23 m, 15.20 m, 18.14

Odjazdy

Dni robocze

Ze szpitala

6.25, 7.05, 8.25g, 9.00 z, 19.05 f

Z miasta

6.30 zd, 7.10, 8.30 g, 9.05 z, 10.45 g, 11.30, 12.30 zd, 13.40 d, 14.50 zg, 15.20, 16.15 d, 17.08 d, 19.10 f

Z Galerii

10.35 g, 11.25, 12.25 zd, 13.35 d, 14.40 zg, 15.10, 16.10 d, 17.00 d

z – kurs przez Zastawie,

g – kurs do Borzęcina G. Urząd Gminy

d – kurs do Borzęcina Dolnego

m – kurs do miasta

f – kursuje w dni wolne od nauki szkolnej pod Urząd Gminy

BUS nie kursuje w święta

ważny od 01.03.2014

Przewoźnik: Mirosław Janisz – tel. 509194014.

 

Rozkład znajduje się również na stronie internetowej przewoźnika pod adresem: https://janiszbus.pl.tl/


Linia: Waryś – Brzesko

Odjazdy

Dni robocze

Waryś Skrzyżowanie

5.40, 7.10, 16.05

Waryś Skrzyżowanie

5.41, 7.11, 16.06

Waryś Osiedle

5.46, 7.15, 16.11

Bielcza Kościół

5.52, 7.20, 8.50, 10.30, 13.35, 14.45. 16.17

Bielcza OSP

5.53, 7.21, 8.51, 10.31, 13.36, 14.46. 16.18

Bielcza Przedszkole

5.54, 7.22, 8.52, 10.32, 13.37, 14.47. 16.19

Bielcza Bar

5.55, 7.23, 8.53, 10.33, 13.38, 14.48. 16.20

Bielcza Uleś

5.56, 7.24, 8.54, 10.34, 13.39, 14.49. 16.21

Bielcza pod Stacją

5.57, 7.25, 8.55, 10.35, 13.40, 14.50. 16.22

Odjazdy

Dni robocze

Ze szpitala

6.30, 8.10, 9.50

Z ul. Kościuszki STATOIL

6.32, 8.12, 9.52

Z ul. Królowej Jadwigi - końcowy

6.33, 8.13, 9.53

Z ul. Ogrodowej – stary szpital

6.34, 8.14, 9.54

Z ul. Uczestników Ruchu Oporu

6.35, 8.15, 9.55, 13.00, 14.10, 15.20, 17.00

Z Dworca Autobusowego

6.36, 8.16, 9.56, 13.01, 14.11, 15.21, 17.01

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Rozkład znajduje się również na stronie internetowej Starostwa powiatowego w brzesku pod adresem: https://www.powiatbrzeski.pl/media/assets/rozklady-busow/2023/warys-brzesko-warys.pdf


Linia Brzesko - Przyborów - Borzęcin - Szczurowa - Wietrzychowice

a5 od 1i2024 1

a5 od 1i2024 2

Rozkład znajduje się pod adresem: https://kolejemalopolskie.com.pl/brepo/panel_repo/2023/12/30/8vcln7/a5-od-1i2024.pdf lub https://kolejemalopolskie.com.pl/pl/rozklad-jazdy/rozklady-autobusowe


LINIE GMINNE

rozklad1

rozklad2

Rozkład znajduje się również na stronie internetowej przewoźnika pod adresem: https://janpolautobusy.pl/gmina-borzecin-komunikacja-wewnatrzgminna/

Share/Save/Bookmark
 
© 2011 Oficjalny Portal Gminy Borzęcin
designed by Mariusz Zawistowicz, Coded by Rafał Bakalarz

Zgodnie z Art.173 ust.4, pkt.3 informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym portalu, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.
polityka cookies.

Akceptuje cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information