Drodzy Uczniowie!
Gratuluję Wam wytrwałości, ciężkiej pracy i wszystkich osiągnięć, które zdobyliście w mijającym roku.
Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!
Dziękuję za zaangażowanie, pasję i codzienny trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia.
Drodzy Rodzice!
Dziękuję za wsparcie, współpracę i troskę, które są nieocenione w drodze do sukcesów dzieci.
Życzę wszystkim udanych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji!
Niech ten letni czas przyniesie odpoczynek, uśmiech i niezapomniane chwile.
Do zobaczenia we wrześniu!
Wójt Gminy Borzęcin
Paweł Kułak
.png)