Wtorek, 22 maja 2018 r. | imieniny: Heleny, Wiesławy

Kurier Borzęcki: I runda Ekoszkoły dla szkół z Palczy i Budzowa
Kurier Borzęcki: I runda Ekoszkoły dla szkół z Palczy i Budzowa.

Resize DSC 0645Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Palczy (w kat. klasy IV-VI szkół podstawowych) oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Budzowie (w kat. klasa VII szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne) zwyciężyli w I rundzie Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego Ekoszkoła-Ekoprzedszkole 2018, jaki odbył się w Borzęcinie. Uczestnicy mieli do napisania test składający się z 30 pytań zamkniętych i otwartych. Pytania dotyczyły wiadomości z ekologii i ochrony przyrody z uwzględnieniem parków krajobrazowych: Tatrzańskiego Parku Narodowego, Popradzkiego Parku Krajobrazowego i Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. – Gratulacje dla uczniów obu tych szkół z powiatu suskiego, którzy najlepiej poradzili sobie z testem wiedzy. Słowa uznania należy skierować również do Małgorzaty Chorąży – nauczycielki przygotowującej obie placówki – komentuje Piotr Kania, dyrektor GOK Borzęcin, współorganizujący projekt.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała powołana przez Małopolskiego Kuratora Oświaty komisja jury w składzie: Bożena Nowak – wizytator, przedstawiciel Małopolskiego Kuratorium Oświaty – przewodnicząca jury, Patrycja Łabuz-Walczak – reprezentant Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Bernadetta Maguda – wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Tarnowcu, Mieczysława Seruś – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Tarnowcu oraz Piotr Kania – Dyrektor Ośrodka Kultury w Borzęcinie.

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
Bezpłatne konsultacje dla Mieszkańców Gminy Borzęcin dotyczące możliwości pozyskiwania środków unijnych
Bezpłatne konsultacje dla Mieszkańców Gminy Borzęcin dotyczące możliwości pozyskiwania środków unijnych.

Urząd Gminy w Borzęcinie, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżur konsultanta odbędzie się w budynku (sala nr 15) Urzędu Gminy, we wtorek 22 maja 2018r. w godzinach od 12:00 do 14:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.
Punkt Informacyjny Funduszach Europejskich w Tarnowie działa w strukturze Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowanych zapraszamy również do siedziby Punktu w Tarnowie, ul. Wałowa 37.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Share/Save/Bookmark
 
Portal informatorbrzeski.pl: Warsztaty kulinarne „Babskie Gotowanie” w gminie Borzęcin
Portal informatorbrzeski.pl: Warsztaty kulinarne „Babskie Gotowanie” w gminie Borzęcin.
WARSZTATY KULINARNE "BABSKIE GOTOWANIE" W GMINIE BORZĘCIN

WARSZTATY KULINARNE "BABSKIE GOTOWANIE" W GMINIE BORZĘCIN

Opublikowany przez Informator Brzeski 13 maja 2018
Share/Save/Bookmark
 
UWAGA! Informacja w sprawie wymiany kotłów węglowych
UWAGA! Informacja w sprawie wymiany kotłów węglowych.

Podpisywanie umów z mieszkańcami Gminy Borzęcin na dofinansowanie ekologicznego źródła ciepła
w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Urząd Gminy w Borzęcinie informuje, że w dniu 9 marca 2018 r. Rada Gminy Borzęcin podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia Regulaminu określającego zasady udzielenia dotacji celowych na realizację zadań w ramach programu „Regionalna polityka energetyczna, działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, poddziałanie 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji – SPR, oraz poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji – paliwa stałe, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
Lista szkół konkursu Ekoszkoła-Ekoprzedszkole 2018
Lista szkół konkursu Ekoszkoła-Ekoprzedszkole 2018.

Resize of ekoszkola2016W środę, 16 maja 2018 roku o godz. 10 w Domu Ludowym – siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Małopolski walczyć będą o nagrody w ramach I etapu Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego „Ekoszkoła”. Do złożonego z pięciu części konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt placówek oświatowych z Małopolski, w tym: 46 przedszkoli, 14 szkół podstawowych oraz 15 gimnazjów z kilkunastu powiatów regionu: brzeskiego, proszowickiego, limanowskiego, dąbrowskiego, nowotarskiego, nowosądeckiego, wielickiego, wadowickiego, tarnowskiego, bocheńskiego, krakowskiego, gorlickiego, miechowskiego, oświęcimskiego, suskiego, olkuskiego, oraz m.in. z Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa.
W I etapie Projektu 3-osobowe zespoły biorą udział w pisemnej formie testu, składającego się z 30 pytań zamkniętych i otwartych. Pytania dotyczą wiadomości z ekologii i ochrony przyrody z uwzględnieniem następujących form ochrony przyrody: Tatrzańskiego Parku Narodowego, Popradzkiego Parku Krajobrazowego i Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Ten etap odbywa się w Borzęcinie. II runda to film ekologiczny pt. „Ekologiczny pokaz mody”, prezentujący pokaz mody ekologicznej z surowców wtórnych. W rundzie III za pomocą prezentacji multimedialnych szkoły szczegółowo chwalą się z przebiegu działań ekologicznych na swoim terenie, a w rundzie IV przygotowują opis zrealizowanego przedsięwzięcia ekologicznego na terenie swojej szkoły, miejscowości. Łatwiejsze zadanie mają przedszkolaki, których zadaniem jest przygotowanie plakatu o tematyce ekologicznej.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dolnym.

Partner Konkursu: Małopolski Kurator Oświaty.

Patronat honorowy: Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys, Starosta Powiatu Brzeskiego Andrzej Potępa, Starosta Powiatu Tarnowskiego Roman Łucarz, Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak oraz instytucje: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Europejskie Centrum Ochrony Środowiska.

Projekt współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Poniżej lista przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych zgłoszonych do Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego Ekoszkoła-Ekoprzedszkole 2018.

Lista_EkoszkolaEkoprzedszkole2018.pdf451.08 KB

Share/Save/Bookmark
 
Portal informatorbrzeski.pl: Borzęcin ściąga do siebie duże firmy, będą nowe miejsca pracy
Portal informatorbrzeski.pl: Borzęcin ściąga do siebie duże firmy, będą nowe miejsca pracy.

Dwie bardzo duże firmy są zainteresowane zakupem działek w strefie przemysłowej gminy Borzęcin. Rozmowy z nimi trwają o kilku miesięcy.– Wszystko idzie w dobrym kierunku. A to oznacza, że w niedalekiej przyszłości na terenie naszej gminy powstanie około 600 miejsc pracy – mówi Janusz Kwaśniak, wójt Borzęcina.

W stworzonej kilka lat temu 25 hektarowej gminnej strefie przemysłowej w Borzęcinie-Borku dwanaście działek ma już właścicieli. Kolejne trafią pod młotek w czerwcu.

– Są nimi bardzo zainteresowani przedstawiciele dwóch dużych firm. Jedna z branży meblowej, druga spożywczej – zdradza gospodarz gminy.

Wszystko więc wskazuje na to, że na pozostałych 15 ha powstaną duże zakłady, w których docelowo zatrudnienie znajdzie 600 osób. W efekcie do samorządowego budżetu z podatków trafiać będzie około 3-4 mln zł rocznie.

Strefa przemysłowa w Borzęcinie powstała raptem kilka lat temu. Od samego początku cieszyła się sporym zainteresowaniem.

– To efekt bardzo dobrej komunikacji. Strefa połączona jest z drogą wojewódzką nr 768 oraz ze zjazdem z autostrady. Nie bez znaczenia są też bardzo atrakcyjne ceny naszych działek, konkurencyjne do cen oferowanych przez sąsiednie samorządy – dodaje wójt Kwaśniak.

 

Borzęcin ściąga do siebie duże firmy

Borzęcin ściąga do siebie duże firmy

Opublikowany przez Informator Brzeski 10 maja 2018

 

Share/Save/Bookmark
 
UWAGA! Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego
UWAGA! Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego .

Urząd Gminy w Borzęcinie informuje, że w dniu 18 maja 2018 r. (tj. piątek) na terenie całej gminy Borzęcin zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

przez

Firmę ,,EKOM" Maciejczyk Sp. j., ul. Zakładowa 29, 26 – 052 Nowiny.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić do godz. 700 w dniu odbioru odpadów przed swoimi posesjami przy drogach z możliwością dojazdu samochodem ciężarowym. W przypadku, gdy do posesji nie ma dojazdu należy wystawić odpady do głównych ciągów komunikacyjnych.

Dodatkowych informacji udziela Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska, pokój nr 24 – w godzinach urzędowania tj.:

9:00 – 17:00 w poniedziałki oraz 730 – 1530 od wtorku do piątku, tel.: 14 67 40 373, 14 68 46 370 wew. 24

Share/Save/Bookmark
 
Konkurs „Bezpiecznie z wodą i przyrodą"
Konkurs „Bezpiecznie z wodą i przyrodą".

PLAKAT-BEZPIECZNIE-Z-WODA-I-PRZYRODAZbliżający się czas letnich wakacji, a szczególnie majowe gorące dni które jak wykazują statystyki mogą być naznaczone tragediami podczas pierwszych letnich kąpieli. Dlatego działając konkretnie w trosce o życie i zdrowie najbardziej cennej dla naszej przyszłości grupy społecznej to znaczy dzieci i młodzieży szkolnej, serdecznie zapraszamy Państwa w ramach sprawowanych obowiązków i nadzoru do zachęcenia uczennic i uczniów aby wzięły udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym o nazwie „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”
Zaproponowana akcja edukacyjno – profilaktyczna skierowana do dzieci i młodzieży ma na celu aktywne kształtowanie rozwagi oraz odpowiedzialności za własne życie, a także koleżanek i kolegów grona rówieśniczego. 

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
Jubileusz 40-lecia Zakładu Grawerskiego Adama Sroki z Wisowatek
Jubileusz 40-lecia Zakładu Grawerskiego Adama Sroki z Wisowatek.

W sobotę, 5 maja br. Zakład Grawerski Adama Sroki z Wisowatek (gmina Borzęcin), świętował 40 - lecie swojej...

Opublikowany przez Janusz Kwaśniak 6 maja 2018
Share/Save/Bookmark
 
Życzenia z Okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka
Życzenia z Okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka przekazuję Całej Braci Strażackiej wyrazy Szacunku i Uznania. Wyrażam Szczere Podziękowanie za dotychczasowe zaangażowanie w bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym, w myśl strażackiej dewizy "Bogu na Chwałę, Ludziom na Pożytek".

Życzę Wam, aby wspomnienie Waszego Patrona, Świętego Floriana było dla Was źródłem natchnienia do dalszej ofiarnej służby pożarniczej, niezależnie od tego czy pełniona jest ona ochotniczo, czy zawodowo. Wszystkim Druhnom i Druhom Ochotnikom, jak również Strażakom Państwowej Straży Pożarnej Życzę Dobrego Zdrowia, Wszelakiej Pomyślności oraz Spełnienia Planów i Marzeń, zarówno tych związanych ze społeczną służbą, jak i tych osobistych.

Serdeczne Życzenia kieruję również do Waszych Najbliższych. Niech ich miłość i wyrozumiałość pomaga Wam w dobrym wypełnianiu zadań służbowych i działalności społecznej oraz stanowi niezachwiane oparcie w trudnych chwilach.

Udanego Świętowania!!!

Janusz Kwaśniak
Wójt Gminy Borzęcin

Dzien Strazaka1

Share/Save/Bookmark
 
Ku Pamięci Tych, którzy Na Ołtarzu Ojczyzny złożyli Najwyższą Ofiarę
Ku Pamięci Tych, którzy Na Ołtarzu Ojczyzny złożyli Najwyższą Ofiarę.

W Narodowe Święto Trzeciego Maja delegacja samorządu gminy Borzęcin złożyła kwiaty pod Pomnikiem Poległych w Borzęcinie.

Share/Save/Bookmark
 
3 Maja. Pomnik Ofiar Pacyfikacji Warysia
3 Maja. Pomnik Ofiar Pacyfikacji Warysia .

W Narodowe Święto Trzeciego Maja delegacja samorządu gminy Borzęcin złożyła kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji Warysia.

Share/Save/Bookmark
 
Wiktor Dębiński Mistrzem Intelektu 2018
Wiktor Dębiński Mistrzem Intelektu 2018.

mistrz intelektu 2018Uczniowie czterech szkół podstawowych z terenu gminy Borzęcin wzięli udział w gminnym turnieju wiedzowym o tytuł „Mistrza intelektu”. Konkursu ma już ponad dwudziestoletnią tradycję i organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie. Uczniowie – po pięć osób wybranych z każdej szkoły – odpowiadają na wybrane przez siebie pytania z grona ponad trzystu przygotowanych przez organizatorów.

W tym roku, po trzech rundach konkursowych, najwięcej punktów zebrał Wiktor Dębiński – uczeń Zespół Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dolnym. Tuż za nim uplasował się Krzysztof Wilkosz – również z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dolnym, a trzecia była Natalia Wolsza z Zespołu Szkół i Przedszkola w Przyborowie. Warto wyróżnić także Arkadiusza Kociołka – ucznia Zespołu Szkół i Przedszkola w Przyborowie oraz Amandę Pawlik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dolnym. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury, w składzie którego znaleźli się opiekunowie poszczególnych szkół.

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
Ruszyła rekrutacja do projektu „Małopolski e- Senior”
Ruszyła rekrutacja do projektu „Małopolski e- Senior”.

E362119A-8DD2-42BA-823C-6B0C87D52154Wójt Gminy Borzęcin informuje, że ruszyła rekrutacja do projektu „ Małopolski e- Senior”, który jest również realizowany na terenie gminy Borzęcin przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych przez okres od 1 marca do 31 sierpnia 2020 roku.
Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych oraz poprawa umiejętności korzystania z komputera i Internetu. Szkolenia są bezpłatne. Każdy uczestnik po zakończonym szkoleniu otrzyma nieodpłatnie tablet, na którym pracował podczas szkoleń, na własność wraz z kompletem materiałów szkoleniowych.

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
GOPS Borzęcin Zaprasza na bezpłatne warsztaty z dogoterapii!
GOPS Borzęcin Zaprasza na bezpłatne warsztaty z dogoterapii!.

dogoGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Borzęcinie zaprasza do udziału w projekcie socjalnym pod nazwą „Dogoterapia szansą kształcenia umiejętności społecznych dzieci niepełnosprawnych" oferując specjalistyczne zajęcia z dogoterapii oraz warsztaty terapii zajęciowej, które kierowane są do dzieci w wieku szkolnym z terenu Gminy Borzęcin, z krótką koncentracją uwagi, niską grafomotoryką, słabą koordynacją czy motoryką, nie radzących sobie z emocjami, posiadających niską motywację do podejmowania działań lub nauki, a kochających zwierzęta.
Jeżeli Państwa dziecko ma tego typu trudności, to ta metoda może mu pomóc!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Borzęcinie realizuje projekt socjalny dofinansowany przez Wojewodę Małopolskiego w ramach zadania 13.1.2.1 – wsparcie finansowe zadań i programów realizacji zadań pomocy społecznej w ramach, którego prowadzone będą warsztaty „Dogoterapia szansą kształcenia umiejętności społecznych dzieci niepełnosprawnych".

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
UWAGA! Awaria magistrali wodociągowej w Borzęcinie. Dostawa wody przywrócona
UWAGA! Awaria magistrali wodociągowej w Borzęcinie. Dostawa wody przywrócona.

W związku z brakiem, w dniu dzisiejszym tj. 29.04.br. wody w wodociągu w miejscowości Borzęcin uprzejmie informujemy, że Zakład Usług Wodnych w Woli Rzędzińskiej zidentyfikował miejsce awarii i podjął działania zmierzające do jej usunięcia.

Aktualizacja godz. 14:35. Trwa usuwanie poważnej awarii na magistrali w Borzęcinie Górnym. W miejscu uszkodzenia wodociągu pojawiło się rozlewisko, które zostało odpompowane przy udziale OSP i grupy interwencyjnej ZUW Wola Rzędzińska. Aktualnie prowadzone są roboty ziemne. Dalsze szczegóły po godzinie 16:00.

Aktualizacja godz. 16:20. Trwają prace naprawcze zmierzające do uruchomienia wodociągu. W optymistycznym wariancie dostawy wody zostaną przywrócone dzisiaj wieczorem, w pesymistycznym jutro przed południem. Następny komunikat po godzinie 18:00.

Aktualizacja godz. 18:52. Prace zmierzają do wznowienia dostaw wody jeszcze dzisiaj. Szczegóły w kolejnym komunikacie.

Aktualizacja godz. 19:40. Usunięto awarię magistrali wodociągowej w Borzęcinie. Wodociąg jest napełniany. Woda w kranach najpóźniej po godzinie 20:30.

Share/Save/Bookmark
 Dodaj do Facebook`a
PDF
Drukuj
 
Radio RDN Małopolska: Ma być kilkaset nowych miejsc pracy w Borzęcinie
Radio RDN Małopolska: Ma być kilkaset nowych miejsc pracy w Borzęcinie .

Kilkaset nowych miejsc pracy w Borzęcinie zapowiada szef tamtejszego samorządu Janusz Kwaśniak. W programie Słowo za słowo poinformował, że prowadzi ostatnie rozmowy z dwoma inwestorami, którzy zamierzają prowadzić tam swoje biznesy.

– Nie będę jeszcze zdradzał szczegółów, bo temat sprzedaży nie został sfinalizowany. Jeśli jednak tak się stanie, to tereny te zostaną zapełnione i w konsekwencji powstanie ponad 600 miejsc pracy – komentuje wójt.Janusz Kwaśniak uważa, że zainteresowanie inwestorów działkami w Borzęcinie jest większe ze względu na lepsze skomunikowanie terenów.

Plany inwestycyjne na bieżący rok zakładają dalszą budowę dróg. Ma to po pierwsze zachęcić przedsiębiorców do lokowania tam swoich firm oraz odciążyć drogi lokalne od ruchu ciężkich samochodów przewożących kruszywa z pobliskich wyrobisk.

W ostatnim czasie w Borzęcinie, dla potrzeb biznesu, sprzedano w sumie 11 działek.

Share/Save/Bookmark
 
Radio RDN Małopolska: "Słowo za słowo" - rozmowa z Januszem Kwaśniakiem, wójtem gminy Borzęcin
Radio RDN Małopolska: "Słowo za słowo" - rozmowa z Januszem Kwaśniakiem, wójtem gminy Borzęcin.

O... odchudzaniu, czyli jak wraz z wiosną zrzucić zbędne kilogramy, odwołaniu od oceny wniosku dot. zadania "Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa Remizy OSP w Borzęcinie Dolnym" w ramach działania 11.2 Odnowa Obszarów Wiejskich RPO WM, budowie dróg i chodników, w tym nowych ciągów komunikacyjnych "Zagórze" w Przyborowie i "Do Jezior" w Borzęcinie Dolnym, które skomunikowaniu przyszłych terenów inwestycyjnych z drogami wojewódzkimi i autostradą mają służyć, zainteresowaniu terenami inwestycyjnymi, budowie nowego boiska sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dolnym, II Małopolskim Festiwalu Muzyki Rozrywkowej i nieobecności Sławomira, inicjatywie organizacji Zlotu Wózkersów na Luzie, o tym czy Adam Kwaśniak powinien startować na burmistrza Brzeska i czy w gminie Borzęcin mieszkańcy postawią na obecnego wójta oraz o... planach na majówkę z Januszem Kwaśniakiem, wójtem gminy Borzęcin w programie "Słowo za słowo" Radia RDN Małopolska rozmawiała Dorota Kunc.Share/Save/Bookmark
 
Portal miastoiludzie.pl: Inwestycje gminy Borzęcin 2018
Portal miastoiludzie.pl: Inwestycje gminy Borzęcin 2018.

W dniu 24 kwietnia br. w sali Domu Ludowego w Borzęcinie odbyła się Roczna Konferencja Prasowa Gminy Borzęcin, na której wójt gminy Borzęcin, Janusz Kwaśniak poinformował dziennikarzy mediów lokalnych i regionalnych o sprawach bieżących gminy Borzęcin, w tym realizacji budżetu oraz prowadzonych inwestycjach.

Poniżej relację filmowa Tygodnika Miasto i Ludzie z tego fragmentu konferencji.Share/Save/Bookmark
 
Telewizja Tarnowska.tv: "Raport Regionu" - rozmowa z Januszem Kwaśniakiem, wójtem gminy Borzęcin
Telewizja Tarnowska.tv: "Raport Regionu" - rozmowa z Januszem Kwaśniakiem, wójtem gminy Borzęcin.

O odwołaniu, jakie złożyła gmina Borzęcin od oceny wniosku dot. zadania "Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa Remizy OSP w Borzęcinie Dolnym" w ramach działania 11.2 Odnowa Obszarów Wiejskich RPO WM, budowie i przebudowie dróg, w tym przebudowie drogi powiatowej Wola Dębińska - Bielcza, budowie boiska sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dolnym, organizacji II Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie, idei organizacji "Zlotu Wózkersów Na Luzie" oraz wyposażeniu Regionalnego Centrum Rehabilitacji i Pomocy Społecznej w Borzęcinie celem zwiększenia limitu miejsc w DPS z Januszem Kwaśniakiem, wójtem gminy Borzęcin w programie "Raport Regionu" Telewizji Tarnowska.tv rozmawiał redaktor Zbigniew Filar.Share/Save/Bookmark
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 189
© 2011 Oficjalny Portal Gminy Borzęcin
designed by Mariusz Zawistowicz, Coded by Rafał Bakalarz

Zgodnie z Art.173 ust.4, pkt.3 informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym portalu, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.
polityka cookies.

Akceptuje cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information